KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Linoliumgravyrer 16306203
nr 1630 6203
Linoliumgravyrer
3 st. Signerad Bocca Rossa, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), yttermått inklusive ram: 68x50/57 cm
Utrop:
600 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 03:06:18)
Uppdatera
Visning
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7
Auktionen
avslutas:
måndag 1 juli kl 19:32:09
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 600 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 600 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor